рус   укр

Соц мережі

У Києві вкрали 6,5 млн гривень при закупівлі піску для Подільского мосту

У Києві вкрали 6,5 млн гривень при закупівлі піску для Подільского мосту

На закупівлі піску для будівництва Подільського мосту у Києві вкрали 6,5 млн гривень. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Підозру оголосили в.о. директора комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва».

Слідчі встановили, що у червні цього року в.о. директора комунального підприємства отримав від підрядної та субпідрядної організації акти прийому виконаних будівельних робіт по влаштуванню земельного полотна на ділянці дамби Русанівських садів до бульвару Перова.

Підозрюваний, не перевіривши кон’юнктуру ринку на будівельний матеріал, підписав зазначені акти із необґрунтованим завищенням ціни на річковий пісок. Внаслідок чого будівництво стало «дорожчим» на 6,5 мільйонів гривень. Посадовцю оголосили про підозру за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК).

У квітні 2023 року попереднього керівника згаданого КП відсторонили від посади у зв’язку з повідомленням йому про підозру у завданні мільйонних збитків столичному бюджету під час будівництва Подільського мосту. Виконувачем обов’язків директора КП призначили його заступника.

“Антикорупційна правда”