рус   укр

Соц мережі

У Полтаві депутат облради Олександр Смірнов витратив бюджетні кошти на свою родичку

У Полтаві депутата облради Олександр Смірнов витратив бюджетні кошти на свою родичку

Депутат від «Слуги народу» Олександр Смірнов у змові із представниками виконкому Полтавської облради посприяв виплаті 100 тис. гривень своїй двоюрідній сестрі. Про це пише «Полтавщина».

Слідство підозрює Олександра Смірнова у тому, що маючи право на надання з обласного бюджету грошової допомоги громадянам, він вступив у злочинну змову зі службовими особами виконкому Полтавської облради, які здійснили службове підроблення. У результаті учасники змови заволоділи бюджетними коштами в сумі 100 тисяч гривень на користь двоюрідної сестри депутата.

Нагадаємо, відповідно до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги від 30.05.2023 № 642, будь-який мешканець області може звернутися до депутата обласної ради з проханням надати матеріальну допомогу з обласного бюджету в рамках так званих депутатських фондів (до 1 млн гривень на депутата в залежності від спроможності обласного бюджету).

26 травня відбувся з’їзд Полтавської обласної організації партії «Слуга народу». На підставі періодичних прогулів засідань депутатських комісій та сесій обласної ради було прийнято рішення про відкликання депутатів обласної ради Олександра Смірнова та Олександра Руденка.

У лютому 2022 року Олександр Смірнов підписав звернення із вимогою позбавити депутатських мандатів нардепа Олександра Трухіна та депутата облради Фахраддіна Мухтарова.

“Антикорупційна правда”