рус   укр

Соц мережі

В Одесі при ремонті бомбосховища обласного видавництва розтратили 160 тисяч гривень

В Одесі при ремонті бомбосховища обласного видавництва розтратили 160 тисяч гривень

В Одесі інженер приватного підприємства, що здійснює діяльність у сфері архітектурно-проектних робіт з обслуговування будівництва та капітального ремонту споруд, інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах, за договором, укладеним з управлінням обласної ради з майнових відносин, повинен був здійснювати технічний нагляд за капітальним ремонтом захисної споруди цивільного захисту видавництва «Чорномор’я».

Як повідомляє обласна поліція, він неналежно виконав свої службові обов`язки через несумлінне ставлення до них. Отримавши документацію, в якій підрядник вказав види та вартість робіт, які фактично ним не проводились, та витрати на матеріали, які фактично ним не використовувались, завищені на суму більше 160 тис. гривень, фігурант підписав їх, не перевіривши.

Це призвело до необґрунтованого перерахування фірмі-підряднику та вибуття з власності держави вказаної частини коштів за будівельні роботи, які фактично не виконувались, і будівельні матеріали, вироби та конструкції, які фактично не використовувались і не встановлювались.

Слідчі повідомили інженеру технічного нагляду підприємства, який повинен був здійснювати нагляд за ремонтом, про підозру у службовій недбалості, тобто неналежному виконанні своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди громадським інтересам. Цей злочин кваліфікується за ч. 1 ст. 367 КК. Директору ж фірми-підрядника повідомили про підозру у видачі завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до них завідомо неправдивих відомостей за ч. 1 ст. 366 та за ч. 4 ст. 191 КК.

“Антикорупційна правда”